O persoana nou venita in Bucuresti, isi parcheaza masina in fata blocului. Noaptea, hotii i-au furat casetofonul din masina. A doua zi, cand se trezeste omul nostru si nu isi mai gaseste casetofonul, se duce suparat la magazin si isi cumpara altul. A treia zi, iar nu isi gaseste casetofonul. Isi cumpara altul dar, in loc sa-l monteze a pus un bilet pe care scria: "FRAIERE, TI-AI LUAT TEAPA, NU AM MAI MONTAT CASETOFONUL!"
Dimineata, cand sa plece cu masina, aceasta nu mai era, dar, in locul unde o parcase, gaseste un bilet pe care scria: "LASA, CA IL MONTAM NOI!"
http://tolbacubancuri.blogspot.com
0 Comments:
Trimiteți un comentariu