Replici antiagatat


Nu te stiu de undeva?
  R: Tocmai de aia nu mai merg pe acolo.

Locul acesta este liber?
  R: Da... si va fi acesta liber daca te asezi tu.

Vrei sa mergem la mine?
  R: Stiu si eu, incap 2 oameni sub o piatra?

As merge pana la capatul lumii pentru tine.
  R: Da promiti sa si ramai acolo?

Vrei sa ne intalnim?
  R: Imi pare rau, ma intalnesc doar cu oameni!

Mergem la mine sau la tine?
  R: La amandoi, eu merg la mine, tu mergi la tine.

Vreau sa te sun! Care e numarul tau de telefon?
  R: E in cartea de telefon.
  Da, dar nu stiu cum te cheama...
  R: Si numele tot in cartea de telefoane il gasesti.

Vrei sa iesim duminica in oras?
  R: Imi pare rau, nu pot sa ies cu tine duminica. Din pacate ma casatoresc.

Domnisoara, vrei sa ne intalnim?
  R: Da, daca poate sa vina si prietenul tau la intalnire.

Daca te-as vedea dezbracata, as muri de fericire.
  R: Da, daca te-as vedea eu dezbracat, as muri de ras.

R: Daca iti arunc un bat, te duci dupa el?

R: Uite, i-a 1 leu si pleaca de aici. 

http://tolbacubancuri.blogspot.com 
Share: