Vine Billy !!

Intr-un bar din vestul salbatic lumea era fericita pana cand, vine unul dintre localnici, speriat si galben la fata, si incepe sa strige:
- Vine Billy,vine Billy!
Imediat ce au auzit, au inceput sa se ascunda.Toti au fugit, iar barmanul s-a ascuns dupa tejghea.
Nu trece mult timp si intra un mos, nu mai mare de 60cm. Se duce direct la tejghea si striga:
- Barmaaan!!!!!
- Barmanul iese speriat, cu o voce tremuranda:
- Dddddaaaa……
- 300 de wisky!
Pune barmanul 300 de wisky, mosul bea si-i spune:
- Barman, suge-mi scula!
Barmanul ii suge scula.
Mosul:
- Mai repede !!!
Barmanul, mai repede…
Mosul:
- Maai repede!!!!!!!!
La care, barmanul:
- Dar.. de ce va grabiti, sefu?
- Pai n-ai auzit ca vine Billy?
Share: