Cui ii lipseste?

Doi mosi se relaxau pe banca in parc. Trece pe langa ei o tanara blonda, superba, apetisanta.
Mosii comenteaza:
- Ma, ce p**a i-ar trebui asteia...
Blonda, auzindu-i, se intoarce si raspunde:
- Mie? Poate voua, bosorogilor.....

http://tolbacubancuri.blogspot.com
Share: