Cum ai petrecut anul nou?

Intai ianuarie. Telefon de la o prietena:
- La mlti ani, fata! Cum ai petrecut anul nou?
- Ca de obicei, in pat.
- Si, ...a fost multa lume?

http://tolbacubancuri.blogspot.com
Share: