Cum ai petrecut anul nou? Written by Passepartout on 16:56 in bancuri de sarbatori with Niciun comentariu Intai ianuarie. Telefon de la o prietena: - La mlti ani, fata! Cum ai petrecut anul nou? - Ca de obicei, in pat. - Si, ...a fost multa lume? http://tolbacubancuri.blogspot.com Share: Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe Facebook
0 Comments:
Trimiteți un comentariu